Tylko teraz: Fotowydruki do -10% taniej!

Foteks w Dekoratorni


Ekipa sklepu internetowego FOTEKS wzięła udział w kilkunastu odcinkach popularnego programu o wnętrzach nadawanego w TV4 - DEKORATORNIA. Obecnie w telewizji emitowane są powtórki, w których możecie nas zobaczyć. Wktótce więcej materiałów!

Fototapeta z Dmuchawcem - Dekoratornia odc. 318

Pięknie odświeżony pokój w kojących zmysły kolorach ciepłej bieli, beżu i błękitu - oraz fototapeta ze świeżym motywem dmuchawca (w naszym sklepie: http://sklep.foteks.pl/fototapety-6-Bestsellery-wf426-Dmuchawiec-z-Dekoratorni-.html)
Fototapety w stylu graffitti Banksy - Dekoratornia odc. 324

Przytulny salon z elementami stylu klasycznego, ale w nowoczesnym wydaniu - oraz fototapety od Foteksu w 3 wydaniach: fototapeta winylowa na ścianę, fototapeta naklejana na drzwi od mieszkania (sprytnie ukryta!) oraz naklejana na drzwi szafy przesuwnej (w naszym sklepie: http://sklep.foteks.pl/fototapety-6-Bestsellery-wf155-Banksy-s-Maid-Graffiti.html)Fototapeta Szmaragdowe Pióra - Dekoratornia odc. 326

Nowoczesna i nastrojowa sypialnia mieniąca się barwami kamieni szlachetnych: szmaragdu, bursztynu oraz kryształu górskiego oraz przepiękna fototapeta ze szmaragdowymi piórami (w naszym sklepie: http://sklep.foteks.pl/fototapety-6-Bestsellery-8163861-Aqua-Feathers.html)